fbpx
Митрополит Феодосій

​Митрополита Черкаської єпархії УПЦ мп Феодосія судитимуть за розпалювання релігійної ворожнечі

Діліться інформацією з друзями:

Перебуваючи під домашнім арештом, священнослужитель продовжував розплювати релігійну ненависть через соцмережі.

Прокурори Фастівської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника однієї з єпархій УПЦ (мп) на Черкащині за фактом порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних і національних переконань (ч. 1 ст. 161 КК України).

Перебуваючи під цілодобовим домашнім арештом, обвинувачений розміщував свої відеозаписи у «YouTube». У них він негативно характеризував представників і вірян Православної церкви України та інших конфесій, працівників правоохоронних органів, судової влади, органів місцевого самоврядування та громадських активістів.

У його висловлюваннях містилися заклики до розпалювання національної та релігійної ворожнечі, а також ознаки підбурювання населення України до розв’язання міжконфесійних конфліктів. Відповідні висновки підтверджено судово-лінгвістичною експертизою.

Стосовно цього священнослужителя в іншому кримінальному провадженні скеровано до суду обвинувальний акт за фактами скоєння аналогічного правопорушення, а також виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України.

Джерело: Київська обласна прокуратура

Читайте також: У Рівному на крадіжках викрили двох місцевих мешканців