fbpx

Ексрегіонал Єфремов, якого звинувачують у держзраді, втік до росії

Колишній очільник фракції Партії регіонів у Верховній раді, ексдепутат Олександр Єфремов, якого обвинувачують у державній зраді, після початку повномасштабного вторгнення росії виїхав з України до москви. Там його родина має апартаменти за $4 млн.

Про це повідомляють “Схеми” (Радіо Свобода).

На думку розслідувачів “Схем”, Єфремов знаходиться у москві. Він зареєструвався у москві в елітних апартаментах у житловому комплексі “Тріумф-Палас”. Ця нерухомість записана на сина ексдепутата – Ігоря Єфремова. Її загальна площа складає понад 650 квадратних метрів, орієнтовна вартість — близько 4 млн доларів.

«Схеми» зателефонували до Олександра Єфремова на його російський номер. На запитання, що він робить у москві та чи планує повертатися в Україну, відповів:

«Ви знаєте, у мене не входить у плани давати зараз якісь інтерв’ю, до побачення».

В Офісі Генерального прокурора повідомили, що Єфремов не має запобіжного заходу і в розшук не оголошувався, хоча і перебуває у статусі обвинуваченого за низкою статей.

Що відомо про Єфремова

В Україні 69-річного Олександра Єфремова звинувачують у низці злочинів. Зокрема, за версією слідства, депутат сприяв створенню угруповання “Луганська народна республіка”, допомагав захоплювати адміністративні будівлі Луганської обласної державної адміністрації та СБУ у 2014 році. Обвинувачують його також у державній зраді. Сам Єфремов ці звинувачення відкидає, а його адвокати називають аргументи прокурорів “непереконливими”. Справа щодо нього перебуває на стадії судового розгляду.

Читайте також: МОЗ затвердило етику спілкування лікарів з батьками про діагноз дитини