fbpx
До Нетішинської міськради прийшли правоохоронці. Мера підозрюють у розкраданні

До Нетішинської міськради прийшли правоохоронці. Мера підозрюють у розкраданні

Діліться інформацією з друзями:

Мера Нетішина підозрюють у незаконному заволодінні бюджетними коштами. За інформацією джерел Хмельницький LIVE, Олександр Супрунюк уклав договір з київською компанією на виготовлення БпЛА за завищеними цінами.

За попередньою оцінкою, збитки державі складають орієнтовно 3 млн гривень.

Як повідомляє SHEPETIVKA.COM.UA, 10 червня у будівлі Виконавчого комітету Нетішинської міської ради була помічена група правоохоронців. За словами очевидців, о 10:00 на місце прибули близько 15 людей, зокрема помітили працівників Служби безпеки України. Припускаємо, що зараз там проводились обшуки.

У єдиному державному реєстрі судових рішень знайдено інформацію, що відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості СВ Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області 6 березня 2024 року відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 191 КК України.

До Шепетівської окружної прокуратури з управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, надійшли матеріали про те, що посадові особи за попередньою змовою з посадовими особами одного з ТОВ, в умовах воєнного стану, привласнили бюджетні кошти під час виконання договорів купівлі-продажу квадрокоптерів (дронів) та FPV-типу ELRS.

В ході досудового розслідування було встановлено, що 19 березня 2024 року укладено договір №19.03-24 купілі-продажу FPV дронів типу ELRS в загальній кількості 400 одиниць, вартістю 6 250 000 гривень.

Надалі, встановлено, що після укладення вказаного договору ТОВ виготовлено 400 квадрокоптерів (дронів), використовуючи серед інших складових запчастин іншої якості та зменшеної ціни.

Таким чином, на думку слідства, зменшивши вартість складових для виробництва квадрокоптерів (дронів) FPV-типу ELRS, представники ТОВ  заволоділи бюджетними коштами перерахованими на рахунок підприємства на виконання умов договору. Після цього, вказані квадрокоптери (дрони), для виробництва яких використані інші комплектуючі, поставлені замовнику.

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк вже відреагував на своїй сторінці дописом:

“В Україні хороші справи ніколи не бувають безкарними!”

Читайте також: Ворог поширює ІПСО про винагороду за співпрацю з “військовою поліцією”