Кредит на житло під 7%: Рівнянка розповіла про участь у «Доступній іпотеці»

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Рівнянка Неоніла сьогодні стала власницею квартири площею 45,9 квадратів. Житло у масиві «Фабричний» в обласному центрі вона придбала завдяки державній програмі «Доступна іпотека 7%».

Договір на пільговий кредит пані Неоніла підписала із Приватбанком ,котрий є партнером державної програми.

«Це квартира в новобудові, її вартість близько 31 тисяча доларів. Я вже сплатила аванс, погоджений із Фондом розвитку підприємництва. Відтепер я щомісяця буду сплачувати близько 4,5 тисяч гривень. Це вигідно, адже такою і є сума за оренду житла. Строк виплати кредиту – 20 років», – розповіла пані Неоніла.

Керівник напрямку Споживче кредитування Північно-західного регіонального управління АТ КБ Приватбанк Олександр Мамчич розповів про умови отримання кредиту. Серед них – перший внесок 15% від загальної суми, максимальний кредит – до 2 млн грн під 7% річних, терміном до 20 років.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

«Щоб взяти кредити за державною програмою «Доступна іпотека 7%», людина повинна отримувати офіційний дохід. Ми готові кредитувати клієнтів, які мають мінімальний платіж. Усе залежить від вартості нерухомості, початкового внеску і терміну кредиту», – зазначив Олександр Мамчич.

За перший місяць цієї програми в Україні видано декілька десятків таких кредитів, а  Рівненщина – одна з лідерів по програмі пільгового кредитування, розповів голова ОДА Віталій Коваль.

«В області вже видано 7 кредитів, а у  банках обробляється ще понад 100 заявок від мешканців Рівненщини, – коментує Віталій Коваль. – Населення потребує пільгового кредитування. А «Доступна іпотека» дасть можливість придбати житло тим, хто не мав такої можливості. 7% – це найнижча ставка, про яку ми ще рік назад не могли навіть мріяти. Умови пільгові, графік погашення розбивається на зручний для позичальника термін. «Доступна іпотека 7%» – це не лише можливість громадянам купувати кватири по пільговій ціні, це і великий поштовх для розвитку будівельної галузі в кожному регіоні України».

Голова ОДА додав, що «Доступна іпотека 7%» – це вже наступна пільгова державна програма для населення, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Вже два роки успішно діє програма «5-7-9», що сприяє активному розвитку підприємництва.

Діліться корисною інформацією з друзями: