fbpx

Костопільський ЦНАП отримав статус «Дія.Центр»

Центр надання адміністративних послуг у Костопільській міській раді став п’ятим на Рівненщині Дія.Центром. Раніше такі статуси отримали ЦНАПи в Гощі, Бокіймі, Корці та Рівному.

Тут обслуговують понад 44 тисячі місцевих жителів, ЦНАП надає близько трьох сотень адмінпослуг, зокрема послуги з видачі біометричних і закордонних паспортів, ветеранські послуги, а найближчим часом очікують впровадження адмінпослуг з державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія.

У Костопільському ЦНАПі.

«Створення у громадах Дія Центру – це показник правильного вектора на шляху розвитку та цифровізації регіону. Такий статус надається лише тим, хто відповідає 12-ом критеріям якості. Продовжуємо працювати над тим, аби не лише збільшувати кількість ЦНАПів, а й кількість та якість послуг», – зауважила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Нагадаємо, аби отримати статус «Дія.Центр», необхідно підтвердити кожен із 12 сервісів: зручний, швидкий, сучасний, безбар’єрний, простий, людяний, надійний, досконалий, доступний, прозорий, привітний та дієвий.

У Костопільському ЦНАПі.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: Міністерство у справах ветеранів запрошує ветеранів й ветеранок війни на роботу в органах державної влади