fbpx
Комунальники Рівного працюють у штатному режимі

Комунальники Рівного працюють у штатному режимі

Діліться інформацією з друзями:

Комунальники Рівного тиждень розпочинають з наради. Під час засідання обговорили виконані роботи минулого тижня та спланували завдання на тиждень прийдешній.

Трест зеленого господарства проводив видалення аварійних дерев. Ці роботи триватимуть і цього тижня. Триває ремонт на дитячих майданчиках, бригади ремонтують пошкоджені елементи. По місту проводили покіс трави.

Про те як звітують комунальники Рівного повідомляє Віктор Шакирзян

Рівнеелектроавтотранс проводить перевезення пасажирів у штатному режимі. Відбулася заміна аварійної опори. Впродовж тижня виконувалися заявочні ремонти та ремонти контактно-кабельної мережі. Проведено очищення опор від наклейок.

Рівнеоблводоканал ліквідував 16 пошкоджень водопровідних мереж, а також виконано понад 80 заявок на прочищення каналізаційних мереж.

Міське ШЕУ – проводили поточні ремонти на вулицях міста. Загальний обсяг – 1700 метрів квадратних. Поточний ремонт зливової каналізації виконують на Білій та Млинівській. На вулицях міста тривають клінінги, а також прибирання пішохідних зон.

У КП “Міськсвітло” Рівне – працювали над відновленням світильників вуличного освітлення, а по вул. Дворецька здійснено бетонування опор. Усунено 13 пошкоджень. Два світлофорні об’єкти помито та пофарбовано.

Решта комунальних підприємств теж працюють у штатному режимі.

Фото ілюстративне

Читайте також: Комунальники у Рівному працюють вночі