Комісія ТЕБ і НС пропонує вакцинувати вчителів проти COVID-19 у школах

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила регіонам розглянути питання організації щеплень учителів проти COVID-19 у школах.

Як передає Укрінформ, що про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Державна комісія доручила головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів до залучення до процесу вакцинації, у тому числі, вчителів та працівників закладів освіти … існуючих пунктів щеплень у закладах освіти”, – йдеться у повідомленні.

Також держадміністрації мають розглянути питання забезпечення можливості та організації вакцинації, у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень.

Окрім цього, пропонується інформування та проактивне запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а й їхніх родичів та родичів здобувачів освіти.

Сьогодні в Рівненській ОДА відбулася онлайн нарада, щодо вакцинації вчителів у Рівненському районі. Як виявилося, що в районі є декілька шкіл де вакциновано менше 30 % персоналу

Як повідомлялося, Державна комісі ТЕБ та НС встановила жовтий рівень епіднебезпеки в усіх регіонах України з 23 вересня.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

У межах цього рівня заборонено проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів тощо. Водночас вимоги жовтого рівня пом’якшені для вакцинованих.

Діліться корисною інформацією з друзями: