fbpx

Коли школярі Рівного повернуться за парти

Діліться інформацією з друзями:

Чи відновиться повноцінне навчання у школах Рівного з 2 листопада, вирішуватимуть завтра члени міської комісії ТЕБ і НС. Про це повідомив міський голова Рівного Володимир ХОМКО.

– Для мене ключове в цьому питанні – позиція епідеміологів. Це буде спільне рішення членів комісії. Батьки вплинути на це ніяк не можуть, буде прийняте раціональне рішення. Думаю, що батьки не будуть розчаровані. Насправді, якщо слухати лише батьків – буде популізм. Потрібно ухвалювати корисне для суспільства рішення. В Рівному все буде добре.

Нагадаємо, із 19 жовтня школярі Рівного пішли на осінні канікули. Із 26 жовтня Рівне перебуває у червоній карантинній зоні. За рекомендаціями кабміну навчальні заклади не можуть працювати за таких умов. Так само як і ринки, розважальні і торгові центри, громадський транспорт. Однак, у Рівному наразі працюють дитячі садки, ТРЦ, ринки, міський транспорт курсує без змін. Натомість, за рішенням міської комісії ТЕБ і НС посилили контроль за дотриманням карантинних норм: кількість відвідувачів залежно від площі закладу, масковий режим, соціальна дистанція тощо.