fbpx
Говорить автор під час презентації книжки "Сяйво Воркути".

Книгу Дмитра Синиці “Сяйво Воркути” презентували у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Книгу про події в одному з найбільших таборів радянського союзу – воркутинському таборі-каторзі примусового ув’язнення (Воркутлаг) презентували сьогодні в Рівненській обласній бібліотеці.

Автор книги – Дмитро Синиця народився у сталінському таборі, в родині ув’язнених воїнів УПА Дмитра Даниловича та Марії Кіндратівни. Батько автора видання – уродженець Рівненщини.

Книжка "Сяйво Воркути".

“У книзі йдеться про 68 днів життя головного героя, політичного в’язня, який пішов на протистояння з системою тиранії, не маючи жодного шансу на виживання. Цю документальну повість я присвятив своїм батькам. Факти твору підтверджені архівними документами, а також, безпосередніми спогадами. Читаючи книгу ми усі мимоволі проводимо паралель із сучасними подіями. Вбивства, катування, фільтраційні табори… і незламність духу Українців, які запекло боронять свою країну від того ж лютого ворога” – говорить автор.

Ця книга змусить людей замислитися, адже вона несе виховне значення, щоб відповісти самому собі на запитання: заради чого я живу.

Книга є Рівненській обласній бібліотеці. Її можна прочитати на сайті світлиці.

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Пісня-афірмація від Jerry Heil допоможе підліткам (ВІДЕО)