Хто потрапить до Рівнеради: у міській ТВК повторно перевіряють протоколи

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

У протоколах 15 дільниць виявили помилки, тому нині повторно перевіряють усі документи. Про це повідомила секретар Рівненської міської ТВК Лариса Дем’янова.

Тому офіційні результати місцевих виборів у Рівному будуть відомі трошки пізніше. За законом, міська ТВК має їх оприлюднити до 3 листопада.

Однак, повторна перевірка документації навряд чи суттєво вплине на розстановку сил у майбутній міській раді, – наголошують в ТВК. До неї увійдуть представники 7 політичних партій. У трійці лідерів симпатій рівнян – місцева партія «Рівне разом», «Європейська солідарність», та пропрезидентська «Слуга народу». Матимуть мандати й представники ВО «Батьківщина» і «Свобода», політичних партій «За майбутнє» та «Голос». На межі – ПП «Сила і честь». За попередніми даними, у неї трохи менше 5% голосів. Можливо остаточний підрахунок змінить ситуацію саме для цієї політичної сили.

Що ж до міського голови, то в другий тур виборчих перегонів виходять два кандидати, яких найбільше підтримали рівняни. Це лідер ПП «Рівне разом» Віктор Шакирзян та Олександр Третяк, якого підтримує «Європейська солідарність».

 

Діліться корисною інформацією з друзями: