Хомко з Ковалем проінспектували базари Рівного (ВІДЕО)

Сьогодні міський голова Володимир Хомко та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектували продовольчі ринки Рівного, які днями відновили свою роботу під час карантину. 

Найперше побували на Центральному ринку, пройшлися м’ясним павільйоном, поспілкувалися з продавцями. Поговорили з покупцями та продавцями біля відкритих торгових лотків, навідались і в критий ринок. Цікавилися у торговців чи не змінилися ціни, порівняно з докарантинним періодом, чи є покупці. Міський голова встиг навіть придбати додому фрукти.

На його думку, на ринку дуже непогано організували торгівлю з дотриманням усіх вимог, встановлених урядом. На вході проводять температурний скринінг, є дезінфектори, одноразові рукавички, усі покупці та продавці перебувають у захисних масках, їх розділяють захисні екрани. Жодних претензій до роботи ринку поки немає. Щодня тут працюють фахівці головного управління Держспоживслужби в області, які стежать за дотриманням карантинних норм. 

– Очевидно, що не хотілося б щоб був спалах, цього ми зараз найбільше боїмося, – наголосив Володимир Хомко. – Торгівлю організували непогано. Є проблема: мало покупців. Тому в четвер на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС будемо вирішувати, як організувати пасажирські перевезення, щоб люди мали можливість доїхати на ринки. Ухвалимо таке рішення, щоб не наражати всіх на небезпеку, але зробити комфортно і для людей і для продавців.

Ймовірно графік руху громадського транспорту продовжать.  

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: