fbpx

Керівникам рівненських ОСББ нагадали про підготовку до зими

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Керівникам рівненських ОСББ та УК Рівного повідомили важливу інформацію.

Мер Рівного Олександр Третяк нагадує головам правління ОСББ та керівника упралінських компаній, що підготовка багатоквартирного будинку до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період. Тому надзвичайно важливо здати акти готовності до опалювального сезону. Наявність цього документу свідчить про те, що у будинку здійснено усі необхідні підготовчі роботи і він готовий до того, аби відбулося наповнення систем.

Інакше – існують ризики, що в процесі заповнення у системах можуть статися прориви. Просимо усіх голів ОСББ та Управлінські компанії підготувати будинки до нового опалювального сезону.

А також нагадуємо, що вчасна оплата за теплопостачання, погашення боргів перед “Рівнетеплоенеого” є запорукою підготовки підприємства до нового опалювального сезону.

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала лише три … Read more