fbpx
Карантин: у Рівному «ширяться» фейки

Карантин: у Рівному «ширяться» фейки

Діліться інформацією з друзями:

Інформаційно-аналітичні підрозділи департаменту Кіберполіції фіксують різке збільшення випадків розповсюдження різноманітних  чуток та неправдивої інформації у зв’язку із введенням у державі режиму карантину для боротьби з особливо небезпечною коронавірусною інфекцією.

Відділ комунікації поліції Рівненської області просить громадян використовувати лише офіційні повідомлення органів влади.

Ті, хто розповсюджує фейки в таких умовах, мають на меті поширення паніки та дестабілізацію ситуації.Фейки, чутки та відверта неправда має різноманітний характер: починаючи від фейку про розпилення вночі дезінфікуючих засобів із гелікоптерів над спальними районами великих міст і завершуючи забороною прогулянок із дітьми вулицями Києва під загрозою адміністративної та кримінальної відповідальності. 

Шановні громадяни! Просимо вас критично ставитися до таких чуток та повідомляти Департамент кіберполіції про їх поширення за електронною адресою: 

callcenter@cyberpolice.gov.ua та телефоном – 0442900110

для встановлення джерел їх поширення та притягнення до відповідальності осіб, котрі поширюють завідомо неправдиву інформацію. 

З питань, що стосуються порядку організації карантинних заходів та відповідальності за їх порушення, офіційна  інформація буде розповсюджуватися виключно офіційними каналами через Інтернет-портали Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»