fbpx

Камерний оркестр Рівного зіграє зі студентами-музикантами

Діліться інформацією з друзями:

Камерний оркестр Рівненської обласної філармонії зіграє благодійний концерт зі студентами-музикантами

18 червня о 17:00 в Рівненській обласній філармонії відбудеться шостий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Студенти Київської та Одеської національних музичних академій Андрій Осінцев (фортепіано), Мар’ян Пукалюк (кларнет), Софія Марчак (скрипка) під керівництвом диригента Андрія Савчука зіграють соло з академічним камерним оркестром Рівненської обласної філармонії. Звучатимуть твори видатних композиторів — Дмитра Бортнянського, Йоганна Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта та інших.

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50 % студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

«Попри всі виклики, які кидає війна, ми намагаємося щомісяця проводити один концерт у різних містах України. І вже маємо плани щодо фінальної події. Це наш внесок у збереження творчого потенціалу, з яким відбудовуємо культуру України. Тож підтримайте музикантів й отримайте неймовірне задоволення», — розповіла Марія Дідковська, засновниця благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Позаду — виступи в Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді та Івано-Франківську. 

Квитки можна придбати за посиланням або в касі філармонії. 

Варто зазначити, що для благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста» є традиційною підтримка саме класичної, академічної музики в Україні та молоді, яка її презентує. Проєкт реалізують у партнерстві з диджитал-виданням JetSetter.ua.

Концерти за участі талановитої молоді! Цього разу на сцені Залу камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії виступатимуть студенти Київської та Одеської національних музичних академій з концертною програмою «Заради майбутнього».
У програмі концерту:
▪Дмитро Бортнянський Увертюра до опери «Алкід»
▪Йоганн Себастьян Бах Концерт для фортепіано з оркестром №5, фа мінор – Андрій Осінцев (фортепіано, м. Одеса)
▪П’єтро Масканьї / Карло Джакома Фантазія на тему опери «Сільська честь» – Мар’ян Пукаляк (кларнет, м. Київ)
▪Вольфганг Амадей Моцарт Концерт для скрипки з оркестром №5, Ля мажор – Софія Марчак (скрипка, м. Київ-Брюссель)