Історія успішного бізнесу, який розпочався в гаражі на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Історія успіху розпочалася в гаражі на Рівненщині

Сьогодні компанія «Ксеонікс Технолоджі» одна з найбільш інноваційних виробників портативних зарядних станцій. Концепцію молоді хлопці з Млинова придумали самостійно, хотіли допомагати військовим. Одна така станція KSEON 168 може зарядити 56 телефонів, Starlink, квадрокоптер чи рацію, або ж через інвертор підтримувати в тонусі прилади. Станції вирізняються компактністю і легкістю, а також не бояться вологи і поміщаються в рюкзак. Це основні критерії для військових.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Виробляють і 5 Кв зарядку. Вона може слугувати альтернативою генератору і використовуватися як «упс». Заряджає біля 100 квадракоптерів. Працює безшумно.

Також хлопці закуповують і доопрацьовують сонячні панелі, щоб була можливість заряджати компактні пристрої автономно. Є дуже легкі панелі, які зручно переносити. Та металеві, які максимально відповідають всім характеристикам і мають чорну матову поверхню, яка не відблискує.

Виготовляють в компанії і радіокеровані мобільні світлофорні комплекси призначені для регулювання дорожнього руху при проведенні ремонтних робіт і спецзаходів на проїжджій частині.

Сьогодні за зарядними приладами компанії звертаються військові з передової і волонтери. Дуже здорово, що на Рівненщині молоді люди об’єднуються і своєю працею наближають перемогу. Впевнений, що їхні станції на передовій допомогли уже сотні військових і будуть допомагати надалі, пише голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.