fbpx

Губернатор звітує перед депутатами Рівненської облради

Діліться інформацією з друзями:

В ці хвилини голова Рівненської ОДА Віталій Коваль звітує перед депутатами Рівненської обласної ради в сесійній залі. 

Нагадаємо, це питання було першим у порядку денному. перед початком його розгляду, голова облради Сергій Кондрачук запропонував перенести його розгляд на третє пленарне засідання, коли розглядатиметься обласний бюджет на 2021 рік. Адже не всі депутати встигли ознайомитися з документом. Його підтримали депкутати з фракції “Європейська солідарність”. 

Однак представники фракції ВО “Батьківщина” заперечили проти такого рішення. Та й сам губернатор Віталій Коваль попросив заслухати його сьогодні, адже в наступні дні та тижні він та його команда працюватимуть над формуванням обласного бюджету-2021. На цьому ж наполягали й представники фракції “Слуга народу”.

Зрештою депутати проголосували за те, щоб заслухати звіт сьогодні.  

У своїй промові очільник РОДА розповів про перевиконання обласного бюджету на більш як 10 відсотків, наголосивши, що за даними Мінфіну, область посідає 4 місце в Україні за цим показником. Торкнувся він і теми “Великого будівництва”, назвавши обєкти, добудовані державним коштом. Зробив акцентр на великій роботі, зробленій у напрямі легалізації бізнесу та виведення його з тіні.