fbpx
злоті отримати

Грошові перекази в польських злотих зможуть отримувати українці

Діліться інформацією з друзями:

Грошові перекази в польських злотих – через який банк зможуть отримувати українці.

ПриватБанк та європейський фінансовий сервіс ZEN.COM відкрили можливість відправки до України переказів у польських злотих (PLN) через систему PrivatMoney.

Член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко повідомив наступне. Тепер щоб відправити гроші з Польщі рідним та друзям до України, більше не треба обмінювати злоті на іншу валюту. Отримати переказ у ПриватБанку можна у гривні на власний рахунок чи картку. Також є можливість отримати грошові перекази і в польських злотих на валютний рахунок злотих (PLN ) клієнта.

Щоб надіслати до України грошовий переказ у злотих через ZEN.COM та PrivatMoney, треба мати активний рахунок у додатку ZEN.COM, вибрати валюту переказу PLN, вказати ім’я та прізвище отримувача та номер картки/рахунку IBAN в гривні або номер рахунку IBAN у злотих в ПриватБанку та перевірити, щоб у розділі «Тип переказу» було зазначено PrivatMoney.

З початку запуску сервісу у липні 2023 року українці вже отримали через ПриватБанк 35 000 переказів ZEN.COM на суму 6 млн доларів.

У липні 2023 ZEN.COM став партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney та запустив сервіс швидких грошових переказів на картки та номери рахунків IBAN ПриватБанку.

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги

  • Облікові дані в ЦНАПах уточнили майже 45 тисяч жителів Рівненщини
    Днями завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у Центрах надання адмінпослуг. Про результати роботи сервісу за 2 місяці розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.