Громади Рівненщини братимуть участь у проєкті «ГОВЕРЛА»

Діліться корисною інформацією з друзями:

Він націлений на підтримку завершення реформи децентралізації. Мова йде, зокрема, про підсилення спроможності територіальних громад, а також щоб люди «на місцях» могли отримати необхідні якісні послуги й реалізувати себе.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нагадаємо, цьогоріч проєкт підписав угоду із Закарпатською, Житомирською, Одеською та Рівненською областями про п’ятирічну співпрацю.

Таким чином громади з цих регіонів мали можливість взяти участь у конкурсному відборі. Від Рівненщини надійшло 26 заявок. Це найкращий показник активності серед семи областей, що долучилися до проєкту. Уже завтра, 19 липня, будуть оголошені переможці.

У подальшому для кожної громади-партнера буде розроблено індивідуальний план підтримки. Останній базуватиметься на результатах аналізу спроможності та ІТ-аудиту.

Захід відбудеться 19 липня 2022 року з 11:30 до 12:50. Подія буде транслюватися на Youtube-каналі Українського кризового медіа-центру за посиланням:

https://www.youtube.com/c/UkraineCrisisMediaCenterOnline

Нагадаємо, проєкт «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма , що впроваджується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). У рамках «ГОВЕРЛИ» надаватиметься, зокрема, технічна допомога територіальним громадам, навчання для адміністраторів та керівників громад тощо.

Джерело: Фейсбук Рівненської облдержадміністрації