Із 8 лютого «Укренерго» буде проводити заміри потужності споживання електроенергії для визначення актуальних показників.
У зв’язку з цим не будуть застосовуватись стабілізаційні та екстрені відключення світла в окремих областях України. Це необхідно для визначення коректних лімітів під час застосування графіків.
7 днів у Телеграмі: Свіжі новини для тих, у кого мало часу Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі |
Для Рівненщини – 14 лютого.
Тоді ж заміряють фактичне споживання електроенергії у нашій області. АЛЕ. Це буде можливо лише за відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру. Про це повідомив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
На 8 лютого залишаються чинними графіки відключення електропостачання. складені Рівнеобленерго, відповідно до виділених для області лімітів.
Вашій увазі графіки відключень електроенергії у середу, 8 лютого.
м.Рівне
Grafik_RivneРівненська область
Читайте також: Аптечну мережу Рівненщини відзначив Міністр оборони України