fbpx

Гощанські майстри-початківці дивували виробами із натуральної сировини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Красивим і розмаїтим завершенням професійного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стала державна кваліфікаційна атестація слухачів Гощанського навчального відділення за професією «Виробник художніх виробів з лози».

Безробітні, направлені на навчання Гощанською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості, опанували чудове стародавнє, але таке сучасне та затребуване ремесло – виготовлення виробів із натуральної сировини. Екологічно чиста продукція, яка випромінює красу природи і творчість майстрів, давно стала улюбленою, невід’ємною складовою сучасного побуту.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Лозові вироби українців відомі та популярні не лише на Батьківщині! Сучасні інтер’єри домівок та офісів гармонійно доповнюють плетені посуд, меблі, сувеніри, іграшки, аксесуари. Саме такою майстерністю володіють випускники Центру. Відтепер вчорашні безробітні зможуть кваліфіковано виконувати замовлення та пропонувати  власні натуральні вироби до продажу, а отже збагачуватимуть свій професійний досвід і формуватимуть свій добробут.


„Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи 4 вересня

До Дня підприємця на Рівненщині назвуть «Сумлінних платників податків»


Майстер виробничого навчання, закохана у професію Валентина Голуб зауважує:

«На початку навчання певні труднощі у слухачів виникають при вивченні технік плетіння, особливо з використанням у виробах так званої коси. Але ми успішно долаємо це, опановуємо нові  теми і добиваємося чудових успіхів».

Серед найуспішніших педагог називає Світлану Лесковець та Юлію Юськову. Їхні унікальні бутербродниця, фруктовниця, ваза напольна, квіткова корзина, хлібниця, підставка під вазони, корзина подарункова, затишне крісло для відпочинку та  відмінний дитячий стільчик – переконливий арсенал і професійний потенціал! Ми вже згадували про цих слухачок у своїх публікаціях.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до іспиту в онлайн режимі приєдналися заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко, завідувач Гощанського навчального відділення Микола Корчевний та провідний фахівець з профорієнтації  Гощанської РФ РОЦЗ Ірина Столярчук. Навіть віддалене оцінювання виробів та відповідей слухачів відбулося емоційно та насичено. Завжди атестація майстрів лози приносить неабияку естетичну насолоду. Педагоги щиро пораділи за випускників: у непростий період безробітні відповідально та старанно навчалися, здобули професію та отримали свідоцтва державного зразка. Більшість із них планують стати підприємцями.

А тим часом, до музею-виставки робіт слухачів «попрямували» кваліфікаційні вироби. Традиційно, роботи випускників залишаються у навчальному закладі і слугують зразками виробів для наступних груп.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram