fbpx

Гороскоп обіцяє світлий горизонт

Чергування темної та світлої полос у нашому щоденному бутті навчає бути терплячими та мудрими. Як сказав мудрець: «Людині варто жити хоча б заради цікавості». Тож все, що трапляється, таки навчає добра.

Овен. Ніщо не заважатиме вам займатися духовним розвитком та постановкою нових задач. Покладатися на удачу не варто. Це програшний шлях. Тож беріться до діла самі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Телець. Важливо навчитися залучати везіння, варто діяти. Бажано менше говорити. Відволіктися ж від рутини потрібно спокійним відпочинком або духовними практиками, легкими фізичними навантаженнями.

Близнята. Може турбувати тривожність. Тому не живіть за принципом «мета виправдовує засоби», бо це загрожує негативними наслідками. Натомість заощаджуйте сили, час та гроші.

Рак. Не бійтеся фізичного «знеструмлення», утоми. Просто побудьте вдома і займіться найпростішими справами. Спокій дасть можливість краще сфокусуватися на найважливішому.

Лев. Намагайтеся не зраджувати своїх переконань та не міняйте планів в останню мить. Зберігайте холодну голову та будьте уважними до сторонніх порад.

Діва. Якщо зникне бажання працювати і робити хоч щось, присвятіть час коханій людині, спокійним та приємним домашнім справам, друзям та близьким. Можливо, їм зараз потрібна емоційна підтримка.

Терези. Складні інтелектуальні завдання будуть вирішуватися з меншою ефективністю через розбалансованість уваги. За таких умов не зайвою стане допомога родичів і друзів.

Скорпіон. Менше контактуйте з безпринципними людьми, бо вони готові на все заради досягнення успіху. Поруч із такими краще тримати очі та вуха відкритими. Найкраща порада: довіряйте лише собі.

Стрілець. Якщо доведеться багато працювати, пам’ятайте про поради для підвищення енергетики та набуття хорошого самопочуття. Якщо буде багато справ, краще не братися за все одразу. Поспіх призведе до появи нових проблем та негативних емоцій.

Козоріг. У ближчий період можете зустріти чимало неприємних людей. Багато з них можуть «покращити» якість вашого життя. Та це не привід для помсти. Навпаки – шанс навчитися поважати навіть тих, хто нам не подобається. Це позбавить нервозності та переживань.

Водолій. Виявляться як кращі, так і найгірші риси вашого характеру. Це означає, що будь-які проблемні ситуації цього періоду краще вирішувати без поспіху. Як то кажуть, «не бійся зволікати, бійся зупинитися». Просто іноді зробити один крок важче, ніж десять.

Риби. Щоб досягти гармонії із собою, важливо домовитися з внутрішніми демонами. Активність перетече у млявість. Це означає, що прийшов час відпочинку. А, заощадивши силу, прийде бажання долати нові вершини.

%d блогерам подобається це: