fbpx

Гороскоп на 2 лютого: що сьогодні чекає рівнян

Неділя не підходить для авантюр, активного відпочинку. Будь-які заходи краще проводити за знайомою програмою, користуватися безпечними сценаріями та шаблонами.
Передбачуваність – запорука безпеки. У відносинах будуть переважати ясність, гармонія, субординація.
Сьогодні рекомендується відкласти нові знайомства, активне листування та інші види обміну інформацією, а також нетермінові поїздки й платежі.
Овен
Сьогоднішній шній день може позбавити Овнів підприємницької жилки й зробити залежними від матеріального. Потяг до стабільності, передбачуваності, осілості тимчасово переможе спрагу подвигів і пригод. Позитивні сторони такої трансформації — практичність і ґрунтовність. Сьогодні підхожий момент для планових придбань і поповнення запасів. Рекомендується пауза в активних клопотах, привал у дорозі, якісне харчування.
Телець
Тельцям потрібні частка здорового егоїзму і далекоглядність. Не варто квапити події, краще отримати користь і радість з поточної ситуації. Це невдалий момент для переговорів або оголошення про подальші наміри. День підходить для закріплення ваших юридичних, матеріальних і професійних позицій. Діючи у своїх інтересах, сьогодні важливо не забути й про тих, хто залучений у ваші плани на майбутнє. Читайте такожМісячний календар на лютий 2020: астролог назвала сприятливі дні
Близнюки
Сьогодні головним предметом інтересу Близнюків повинен залишатися матеріальний тил й інші практичні теми. Зірки радять відкласти починання, поїздки, знайомства, включення в новий дослідницький або навчальний цикл. Сьогодні відпочивати краще в стабільній захищеній обстановці. Не варто протестувати проти усамітнення: воно допоможе вам перезавантажити мозок або розчистити навколишній фізичний простір.
Рак
Сьогодні Ракам зірки радять закріпити позитивний сценарій на майбутнє, зробивши при цьому ставку зовсім не на спілкування. У будь-якій симпатії буде частка розрахунку, а кращою сполучною ланкою стане спільність практичних інтересів і ресурсів. У цьому випадку ви будете разом з друзями, партнерами, колегами або родиною. Сьогодні підхожий момент для зміцнення шлюбних зв’язків, цехової та дружньої солідарності.
Лев
Сьогодні Левам зірки радять відмовитися від прямого діалогу, або звести спілкування до мінімуму. Розпочатий у цей день розмова, як і укладений союз, може завести в глухий кут. Переговори, знайомство, виступ перед публікою, дружню бесіду сьогодні краще відкласти. Замість цього, варто знайти нестандартний спосіб дати зрозуміти потрібним людям, що ви їм друг, вони можуть не сумніватися у вашій лояльності й надійності.
Діва
Дівам сьогодні не варто проявляти надмірний ентузіазм і квапити події в бажаному напрямку. Це щасливий день, якщо ви не станете претендувати на роль лідера і гуру, покладіться на долю чи на вищі сили. Зірки підказують сьогодні, що ініціативу вам зараз краще віддати іншим людям, з тим, щоб дочекатися від них знака або натяку. В тому, що зворотний зв’язок незабаром виникне, можна не сумніватися.
Ваги
Терезам сьогодні варто використовувати для стабілізації своїх позицій серед інших людей, закріплення в якій-небудь системи або програми. Не варто віддавати задарма свою законну частку в спільному котлі». Ви можете знайти спонсора або виступити в цій ролі. Відпочинок, включаючи сімейний, краще планувати завчасно. Сьогодні варто приділити увагу забезпеченню необхідним, матеріальній базі, страховці, загальній безпеці.
Скорпіон
Скорпіонам сьогодні краще прийняти правила гри, задані ззовні. Запропонований сценарій багато в чому зійдеться з вашими довгостроковими інтересами. Забути розбіжності сьогодні і структурувати відносини допоможе розумна дистанція. Вибудовуючи кордону, важливо не захопитися і не збудувати глуху стіну між собою і потрібними людьми. Наприклад, відмовляючись від зайвих суперечок, не варто закривати можливість діалогу як такого.
Стрілець
Стрільцям сьогодні корисно підтримати порядок вдома, на ввіреній їм території, а також там, де йде або невдовзі закипить робота. Спланувати недільний день допоможуть нудні, але надійні інструкції та стандарти. Важливо врахувати самопочуття, фінансові ліміти, потреби вихованців. Створений план не варто міняти: це не найкращий момент для вашої особистої ініціативи, для перебору варіантів, авантюр і вільної творчості.
Козеріг
Неділя порадує Козерогів стабільністю і передбачуваністю. У відносинах є надія на гармонію або ясність. Випадкові думки та капризи сьогодні втратять актуальність. Для багатьох справ підійде знайомий алгоритм, спосіб або сценарій, що подіє на вас заспокійливо. День гарний для відпочинку, зустрічей, косметичних процедур і шопінгу по перевірених шаблонах. Варто почекати з новою поїздкою або контактом.
Водолій
Водолії сьогодні можуть зіткнутися з ефектом скляної стіни або шапки-невидимки, випробувати проблеми зі зворотним зв’язком. Близьких почне менше цікавити ваша думка, чи ви самі втратите інтерес до обговорення якоїсь теми. Рекомендується відкласти розмову, поїздку, знайомство.
Риби
У Риб сьогодні є підтримка, яка зарадить душевним бурям і великим сюрпризам. На фоні душевної стабільності, можливий хаос в думках, дефіцит ідей або дружнього спілкування. Зірки радять сьогодні зробити паузу і насолоджуватися у спокої доступними задоволеннями: незабаром вас відвідають свіжі ідеї, знайдуться підхожі слова, відновляться контакти. Варто відкласти дзвінок, посилання листа.