fbpx

Голову облради обрали без депутатів, які влаштували демарш

Діліться інформацією з друзями:

На першу сесію обласної ради зібралися всі 64 новообрані депутати. Щоправда, така одностайність тривала недовго. Після вручення обранцям депутатських мандатів розпочалися кулуарні переговори. На сесії чотири рази оголошували півгодинні перерви для узгодження кандидатур на посаду голови облради та його заступників. Однак, не дійшовши згоди, представники «Слуги народу», «Батьківщини» та «Сила і Честь» демонстративно залишили залу.

Незважаючи на демарш колег, 35 депутатів, які залишилися на сесії, все ж таки обрали (одноголосно) голову Рівненської обласної ради. Ним став представник політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Кондрачук. Так само одностайно обласні обранці проголосували обрання Сергія Свисталюка (Радикальна Партія Олега Ляшка) на посаду першого заступника голови. Заступником голови облради став «свободівець» Олексій Бучинський.

Наша довідка

За результатами виборів до обласної ради увійшли сім політичних сил. Найбільше представництво має партія «Європейська солідарність» – 14 депутатів, на другому місці за чисельністю – «Слуга народу» (12 мандатів), по 9 депутатів –у політичних сил «За майбутнє» та «Батьківщини», «Силу і Честь» в обласній раді представляють 8 обранців і по 6 до ради увійшли висуванці від «Радикальної партії Олега Ляшка» та ВО «Свобода». При цьому 33 депутати є безпартійними. Наймолодшому депутатові 26 років, найстаршому – 70. Середній вік депутатів новообраної ради – 45 років.

На першій сесії облради було створення п’ять фракцій. Зокрема, до ВО «Батьківщина» увійшли 9 депутатів (головою обрали Миколу Кучерука).

«Радикальної партії Олега Ляшка» 6 (голова – Оксана Лозова),

“Сила і честь” ­­– 8 депутатів (голова Олександр Данильчук), «Слуга народу» – 12 (голова – Андрій Карауш», «За майбутнє» – 9 (голова – Руслан Потапчук), ВО «Свобода» – 6 (голова – Олексій Бучинський).