Головний медик Рівного пішов на службу в ЗСУ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Слідом за профільним заступником міського голови Рівного Юрієм Поліщуком, який курирує медичну галузь, до Збройних силах України сьогодні відбуває начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.
Як він сам переконує, його організаторський і лікарський досвід (за фахом він травматолог – ред.) зараз більш потрібний на війні, аніж тут, у тилу. Це при тому, що через певні проблеми зі здоров’ям Віктору Іськіву, якому відмовили в мобілізації, довелося проходити додаткові обстеження і переконувати працівників військкомату, що він цілком придатний для служби в армії.

“На сьогодні ми вже зробили все необхідне, щоб медичні заклади Рівного повноцінно та ефективно працювала в умовах воєнного стану, – розповідає Віктор Іськів. – Установи охорони здоров’я забезпечені (наскільки це було можливо в нинішніх непростих реаліях) медикаментами і лікарськими засобами, налагоджено процес надання якісних медичних послуг як мешканцям територіальної громади, так і вимушеним переселенцям, які знайшли захисток у нашому місті. Тож можу собі дозволити виконати й громадянський обов’язок – без будь-якого пафосу просто боронити рідну землю. Кожен, як кажуть, копійка до копійки, має зробити свій внесок у Перемогу. Мій – боротися за життя і здоров’я воїнів, котрі зі зброєю в руках захищають Україну в боях з російськими окупантами. Сподіваюся, мій досвід там потрібен більше, ніж тут”.