fbpx

Герой України з Рівненщини попрощався з Бойовим Прапором та своєю посадою

Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук у Київському військовому ліцей урочисто попрощався з Бойовим Прапором.

Бойовий Прапор Герой України Ігор Гордійчук передав бойовий стяг вже новопризначеному начальнику КВЛ ім.І.Богуна полковнику Євгену Камалову.

Про це повідомляє пресслужба військового ліцею та командувач підготовки командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Віктор Ніколюк.

Николюк написав: “Надзвичайно вдячний генерал-майору Гордійчуку за його вагомий внесок в захист України та у військово-патріотичне виховання молодого покоління. Новопризначеному начальнику КВЛ полковнику Камалову бажаю натхнення та успіху на посаді.”

І́гор Гордійчу́к

І́гор Володи́мирович Гордійчу́к народився 12 листопада 1972 у селі Залізниця, колишнього Корецького району Рівненської області. Генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України. Очолив Київський військовий ліцей імені Івана Богуна 26 квітня 2016 року.

Учасник війни на сході України у 2014 році, очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу противника, командував операцією із взяття під контроль стратегічної висоти Савур-могила. Зазнав важкого поранення голови під час виходу з Іловайська 29 серпня, тривалий час проходив реабілітацію у США.

Євген Віталійович Камалов

Євген Камалов народився у 1984 року в м. Чойбалсан (Монгольська Народна Республіка) у родині військовослужбовця. Навчався у Харківському інституті танкових військ при Національному технічному університеті «ХПІ» у 2001-2006 роках. Службу почав у 300-му навчальному танковому полку 169 Навчального центру КСВ на посадах: заступник командира роти з озброєння, командир роти забезпечення навчального процесу, командир навчальної танкової роти, заступник командира навчального танкового батальйону, командир навчально-танкового батальйону.

Пізніше слухач Національного університету оборони України командно-штабного інституту застосування військ (сил) за спеціалізацію: «Бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ». Після академії був на посаді заступника командира 56 окремої мотопіхотної бригади ОК «Південь» КСВ. Згодом знову на викладацьких посадах у Національному університеті оборони України: Ад’юнкт за спеціалізацією «Військове управління за видами збройних сил», доцент кафедри військової підготовки. Після закінчення курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) НУОУ на посаді начальника кафедри військової підготовки Національного університету оборони України.

З жовтня 2023 очолює Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, повідомляється у Вікіпедії.

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію