fbpx

Фотоконкурс “Спортивна зима” стартує на Рівненщині

В цьому році зима особливо не тішить ні снігом, ні тріскучими морозами. Для любителів лиж, сноубордів, санчат та іншого зимового дозвілля єдиний вихід – відправлятись на пошуки засніжених регіонів або закликати зиму на Рівненщину!

Тим щасливчикам, що все ж знайдуть у цьому сезоні справжню зиму, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області пропонує взяти участь у конкурсі фотографії «Спортивна зима».

Конкурс триває до 28 лютого 2021 року та відбувається у наступних номінаціях:

– «Зимова фортеця» (фотографії, на яких зображено снігову фортецю чи її будівництво);

– «Зимові рекорди» (фотографії, які відображають активне зимове дозвілля на лижах, ковзанах, сноубордах та іншому спортивному інвентарі);

– «Сніговик FEST» (фотографії, на яких зображений сніговик чи декілька сніговиків);

– «Зима в стилі «Smile» (фотографії, які відображають позитивні емоції під час активного зимового дозвілля);

– «Спортивна сім’я» (фотографії, які відображають зимове сімейне активне дозвілля);

– «Зимовий курйоз» (фотографії, які відображають дивний або нетиповий зимовий спортивний випадок, подію з елементами гумору).

Сюжети фотографій мають будуватися навколо наступних тем: фізична культура, спорт, активне дозвілля тощо. Світлини надсилаються на електронну пошту rivnesport1@ukr.net

А визначення переможців та призерів конкурсу буде проходити на сторінці Спорт для всіх Рівненщини у соціальній мережі Фейсбук шляхом відкритого голосування з 5 березня до 10.00 год 9 березня 2021 року.

Детальніше: у Положення та за посиланням:   https://sportforall.rv.ua/?page=13&article=2281

Отож, закликайте сніг і морози та насолоджуйтесь зимовими активностями! А ми та вся багаточисельна спільнота Фейсбуку очікуємо на ваші світлини для участі у конкурсі фотографії «Спортивна зима».