На Рівненщині депутат обласної ради через скандал склав повноваження

Діліться корисною інформацією з друзями:
Про складення повноважень депутата Рівненської обласної ради повідомив Олександр Данильчук. Причиною цього рішення він назвав ситуацію, яка склалася у суботу ввечері, 21 травня.
 Про це Олександр Данильчук повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.
“Усі помиляються. Я усвідомлюю, що був не правий. І не хочу нікого втягувати в цей процес. Це моя відповідальність – як чоловіка, і як депутата. Тому прийняв рішення скласти повноваження депутата Рівненської обласної ради. Хочу своїм прикладом показати, що народні обранці мають нести відповідальність за свої вчинки. Особливо в часи війни. Продовжуватиму підтримувати рідний край! Залишаюся з Рівненщиною”, — написав Олександр Данильчук.
Нагадаємо, депутат облради втрапив у скандал через ДТП на парковці. Скандал розгорівся після публікації у Фейсбуці відео спілкування депутата та його супутниці, яке виклада прокурорка, автівку якої пошкодили в ДТП.
 До слова, ми сьогодні писали, що цю ситуацію прокоментував голова Рівнеської ОВА Віталій Коваль, який запевнив, що автомобіль Олександра Данильчука вилучений на штрафмайданчик.  Після оформлення всіх документів згідно закону, позашляховик буде переданий на ЗСУ.