fbpx

“Стрімкого росту цін на овочі цього року бути не повинно”

Стрімкого зростання цін на овочі, як це було торік, в Україні цьогоріч бути не має.

На цьому наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час заходу, який організував Центр економічної стратегії (ЦЕС) спільно з German Economic Team (GET).

Як повідомили в Мінагрополітики, експерти обговорили перспективи експорту нового врожаю, сезонні коливання цін на овочі, розвиток галузі переробки, а також про проблеми аграріїв.

Тарас Висоцький розповів, що аграрії центральних, західних, навіть північних регіонів країни почали системно вирощувати овочі.

“Овочів цього року ми виростили в достатній кількості. Інше питання чи зможемо ми їх зберегти, бо інфраструктури для зберігання врожаю до весни не вистачає і вона не може з’явитися дуже швидко. Тому сезонні коливання цін на овочі все ж можуть бути”, – відзначив перший заступник Міністра агрополітики.

Тарас Висоцький також розповів про інвестиції в переробну галузь. Зауваживши, що попри війну ця сфера розвивається і декілька десятків заводів у межах цього року вже запустилися, або перебувають на етапі запуску.

Фото: Depositphotos.

Читайте також: Прогноз: очікується, що наступного року безробіття в Україні знизиться до 19%