fbpx
Платформу «Зроблено в Україні» представили роботодавцям Рівненщини

Платформу «Зроблено в Україні» представили роботодавцям Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Нові можливості підтримки бізнесу Рівненщини обговорили під час традиційної зустрічі з роботодавцями Рівненської області.

Цього разу йшлося про державну економічну платформу «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Інша актуальна тема – зміни у законодавстві щодо військового обліку. Відповідальні за це працівники ОДА, а також ТЦК та СП дали присутнім роз’яснення з цього приводу.

«Важливе завдання сьогодні – підтримати тих, хто прозоро працює заради держави. Ми спільно маємо зробити все можливе, щоб такі підприємства розвивалися. Кожна додаткова гривня в бюджет – це гроші на підтримку ЗСУ, – звернувся до присутніх начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. – Для мене дуже важливо підтримувати тих виробників, хто дає робочі місця та міць нашому бюджету. Регулярні зустрічі з бізнесом є важливою складовою політики «Зроблено в Україні». Тут вдається вирішувати як точкові проблеми бізнесу, так і виклики для цілих галузей».

Заступник голови ОДА Олександр Кохан представив роботодавцям низку державних і регіональних програм у межах платформи «Зроблено в Україні». Ініціативи покликані допомагати бізнесу працювати на Рівненщині

Платформу «Зроблено в Україні» представили роботодавцям Рівненщини - фото 1

«Споживач – купує, виробник – маркує товар, а держава – допомагає бізнесу виготовляти більше та краще. Кожен займає свою нішу. Платформа «Зроблено в Україні» націлена наростити виробництво. Пріоритетне завдання: збільшення вдвічі частки переробної промисловості у структурі ВВП країни», – зазначив Олександр Кохан.

І досягти цього завдяки програмам підтримки. Що активніше бізнеси регіону подаватимуться на програми допомоги, то більше коштів зможуть отримати. У держбюджеті на 2024 рік на підтримку бізнесу та інвестиційної діяльності передбачено 45 млрд гривень.

Серед програм, що входять в економічну платформу «Зроблено в Україні»:

  • грантові та кредитні програми підтримки бізнесу («Доступні кредити 5-7-9», єРобота, єОселя);
  • програми підтримки українських виробників через механізми стимулювання розвитку індустріальних парків, державну підтримку підприємств з великими інвестиціями, страхування ризиків через ЕКА;
  • стимулювання поглибленої переробки та збільшення несировинного експорту;
  • програма компенсації вартості української сільськогосподарської техніки (так званий кешбек).
Платформу «Зроблено в Україні» представили роботодавцям Рівненщини - фото 2

У підсилення державних програм Рівненщина запустила декілька важливих інструментів підтримки бізнесу на регіональному рівні. Зокрема, реалізується програма розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області. Цьогоріч передбачено близько 2 млн гривень в обласному бюджеті.

Як бізнесу долучитись до роботи платформи?

Це можна зробити, перейшовши на сайт державної програми «Зроблено в Україні» https://madeinukraine.gov.ua/ та завантажити логотип, наліпки та гайд з впровадження державних інструментів.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: За зростанням вартості оренди житла в Україні лідирує Рівненщина