fbpx

На Рівненщині розпочався міжрегіональний аграрний форум «Ферми Перемоги»

На Рівненщині продовжать розвивати галузь тваринництва. Про пріоритети та майбутнє галузі йшла мова на міжрегіональному аграрному форумі «Ферми Перемоги».

Серед присутніх – господарники не лише з Рівненщини, а й Волині, Київщини, Хмельниччини й Тернопільщини. Також до форуму долучилися керівники молоко- та м’ясопереробних заводів і міжнародних донорських організацій. Загалом – понад 100 учасників.

Відкрив захід начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Нам є чим пишатися. Рівненщина лише цього року збільшила надої молока на 12%. У планах – дійти до 20%. Також на 5% нарощено поголів’я корів. Рівненська ОДА продовжує підтримувати аграріїв області. Цьогоріч на розвиток галузі уже передбачено 8 млн гривень. Ми продовжуємо працювати над розвитком тваринництва на Рівненщині. І можемо збільшити свої потужності з перероблення молока у 6 разів. Адже для села – це не просто вид бізнесу, а гарант стабільності», – сказав очільник області.

Говорить на форумі Віталій Коваль.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Віталій Коваль також наголосив, що задля успішності бізнесу, підприємствам необхідно об’єднуватися в спільноти. Головне завдання – створювати додану вартість в Україні, в області. Сфера тваринництва може стати основою інших бізнесів, для прикладу – в енергетичній безпеці. На Рівненщині вже є аграрії, які використовують біогаз.

На форумі також йшлося про наслідки війни, втрати всеукраїнського ринку, бронювання працівників, кредитування, гуманітарну підтримку, збут продукції та релокацію бізнесу.

Форум організовано Рівненською ОВА спільно з Програмою розвитку ООН в Україні у рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку» за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, асоціацією виробників молока, агенцією регіонального розвитку.

Рівненська ОВА

Читайте також: У Рівненському районі на пішохідному переході збито матір із трирічним сином