€1 млрд компенсації вимагає працівник Укрпошти, щоб його не примушували вакцинуватися проти коронавірусу

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Працівник Укрпошти вимагає, щоб його не примушували вакцинуватися проти коронавірусу. У разі побічних ефектів або ускладнень на щеплення впродовж року після вакцинації, щоб виплатили йому €1 млрд компенсації.

Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський у Facebook, якому направив лист працівник.

Серед побічних ефектів автор листа вказав безперервний пронизливий крик і високу температуру.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Примусова вакцинація є неприпустимою і заяви керівництва про відсторонення від роботи й позбавлення заробітної плати, премій без щеплення – протизаконні, ідеться в листі. Працівник вважає, що Смілянський у такий спосіб змушує працівників брати участь у “випробуваннях експериментальної вакцини”.

“Як ви гадаєте, навіщо топменеджерам така висока зарплата? Для того, щоб у разі чого я міг виплатити один мільярд євро відшкодування працівникові, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. Тепер я знаю, чому політики та експерти кричать на різних шоу – це в них побічний ефект від щеплення. У вас може постати питання: чому лист надрукований на друкарській машинці? Я теж його собі поставив. А потім зрозумів. Це щоб Білл Ґейтс випадково через Microsoft Word не чипував його. Тож нас так просто не візьмеш”, – написав іронічно Смілянський, реагуючи на вимоги працівника.

Діліться корисною інформацією з друзями: