Директори комунальних закладів розповіли, як планують покращити надання соціальних послуг

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова комісії Вікторія Опанасюк). На ньому депутати заслухали директорів семи соціальних закладів щодо їх планів діяльності та програм розвитку.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Так, директор КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» Олександр Дмитрук відзначив, що заклад активно впроваджує нові форми та методи соціальної роботи та розширює спектр послуг, аби ефективніше залучати до активного життя та різноманітного життя мешканців закладу. За його словами, у 2021 році в інтернаті планують провести поточний ремонт житлових корпусів, харчблоку та благоустрою території закладу. Окрім того, мають зробити капітальний ремонт сходової клітки житлового корпусу №1.

Як розповіла директорка КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації» Оксана Кравчук, у цьому році вони планують завершити роботи у соляній кімнаті, облаштувати додаткові місця відпочинку в зеленій зоні та проводити роботи по зміцненню матеріально-технічної бази закладу.

«Насамперед нам потрібно провести капітальний ремонт мережі водовідведення та артсвердловини. Загальна вартість цих робіт складає понад 1,2 млн грн. Прошу розглянути можливість виділити ці кошти з обласного бюджету», – додала Оксана Кравчук.

У 2021 році у КЗ «Тучинський геріатричний пансіонат» планують провести утеплення фасаду житлового корпусу, провести реконструкцію виробничого будинку під продовольчі склади та покращити благоустрій території. Окрім того, планують замінити покриття підлоги, провести поточний ремонт житлового корпусу №1 та облаштувати карантинне відділення.

Також директор КЗ «Здолбунівський геріатричний пансіонат» Олексій Шамак розповів, що буде намагатися сприяти у проведенні капремонту корпусів №2,3 та прального комплексу. Також він зауважив, що й надалі для бажаючих буде проводити вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Наразі 140 підопічних та 70 працівників закладу вже зробили щеплення. Будуть також вдосконалюватися заходи культурного та спортивного дозвілля підопічних.

Директор КЗ «Рівненський психоневрологічний інтернат» Василь Дрозд наголосив, що й надалі буде забезпечувати стабільну і хорошу роботу закладу. Планується проведення ремонту: пожежної сигналізації окремих приміщень, благоустрою території корпусу №2А, заміни основного опалювального котла та допоміжних приміщень інтернату. Окрім того, буде продовжувати роботу гуртків в інтересах підопічних та організовувати виїзд на екскурсії в закладу культури та духовні заклади.

Василь Дрозд також попросив у депутатів розглянути можливість виділення коштів з обласного бюджету у розмірі 1,7 млн грн на проведення капітального ремонту банно-прального приміщення.

Директор КЗ «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Ігор Римар також звернувся з проханням виділити кошти у розмірі 2,6 млн грн – на проведення ремонту даху. Далі буде розглядатися можливість проведення капітального ремонту 5-го поверху. Депутати підтримали його прохання та рекомендували це питання розглянути також постійній комісії з питань бюджету, фінансів та податків.

Зі свого боку директор КЗ «Мирогощанський психоневрологічний інтернат» Григорій Буркацький наголосив на, що необхідно облаштувати інтернат новими котлами, на це потрібно 1,2 млн грн.

Член комісії, директор департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА Юлія Шигорева, попросила депутатів звернути увагу на цей заклад.

«Він дійсно заслуговує уваги. Дуже багато приділяється уваги дозвіллю, психологічному розвантаженню та реабілітації діток», – відзначила Юлія Шигорева.

Члени комісії погодили плани та діяльності розвитку цих соціальних закладів з урахуванням всіх пропозиції та доповненнями, які надала обласна державна адміністрація.