Двохповерховий перехід між корпусами побудували у госпіталі на Рівненщині

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни відкрили спеціальний перехід між лікувальним та фізіотерапевтичним корпусами. Сучасний та комфортний, він має 2 поверхи та майже 100 метрів протяжності.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Минулого року під час приїзду Президента України Володимира Зеленського на Рівненщину керівництво закладу звернулося із пропозицією побудови спеціального переходу. Сьогодні, завдяки президентській програмі «Велике будівництво», новозбудований перехід дасть можливість пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися між корпусами. А також значно покращить надання медичної, фізичної, психологічної реабілітації учасникам бойових дій.

На будівництво об’єкту з держбюджету виділено 22 млн грн, ще 2,5 млн – з обласного. Продовжуємо створювати безбар’єрний простір на Рівненщині

Символічно, що ми зібралися тут напередодні Дня захисника та захисниць України. Наші спільні зусилля спрямовані на створення умов гідних наших захисників. Щоб військові, учасники АТО/ООС, ветерани та всі українці, які потребують реабілітації, відчули максимальну підтримку, допомогу та турботливе ставлення до себе.

Клеванський госпіталь – гарний приклад для створення якісної та сучасної мережі ветеранських реабілітаційних та оздоровчих закладів. 

Віталій Коваль

Діліться корисною інформацією з друзями: