fbpx

Дубенські патрульні відновлюють зв’язок: допомога у встановленні власниці загубленого телефону

Дубенські патрульні продемонстрували свою ефективність і ввічливість, коли допомогли встановити власницю загубленого телефону.

Учора, отримавши повідомлення від чоловіка, який знайшов мобільний телефон поблизу кар’єру, поліцейські негайно розпочали розшукові дії.

Повідомляють Патрульні у себе в Телеграмі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Отримавши гаджет повністю розрядженим, патрульні зробили все можливе, щоб встановити власницю телефону. Завдяки їхній роботі та використанню наявних ресурсів, вдалося встановити, що 15-річна дубенчанка була власницею загубленого смартфона. Виявилося, що дівчина втратила телефон через власну необережність.

Патрульні негайно зателефонували мамі дівчини, щоб повідомити про знахідку та домовитися про зустріч. Вони особисто доставили телефон жінці.

Мати 15-річної дубенчанки подякувала поліцейським за їхню допомогу та виявлену чуйність. Вона була щиро вдячна за знахідку телефону та за те, що патрульні взяли на себе відповідальність організувати зустріч.

Дубенські патрульні продемонстрували, що безпека та допомога громадянам є їхньою високою пріоритетною метою.

Цей випадок також нагадує нам про важливість обережного ставлення до особистих речей і засобів зв’язку. Дбайливе використання телефонів та уважне ставлення до них допоможуть уникнути неприємних ситуацій та втрати цінних речей.

Читайте також: Діяльність Державного концерну «Укроборонпром» припинена