Новорічні подарунки Охтирці від Дубна.

Новорічні подарунки дітям прифронтової Охтирки передала Дубенська громада

Олег Антонюк
Олег Антонюк 15.12.2025, 16:20

Дубенська громада долучилася до благодійної ініціативи на підтримку дітей із прифронтової Охтирки, передавши солодощі, іграшки та новорічні прикраси напередодні Дня Святого Миколая.

Благодійну акцію організували в межах проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади». Її метою стало надання підтримки дітям, чиє дитинство проходить в умовах війни, а також посилення міжрегіональної співпраці громад.

Подарунки отримали діти загиблих захисників і захисниць України, зниклих безвісти та полонених, діти з інвалідністю, ті, хто перебуває у складних життєвих обставинах, а також усі діти, які відвідали заходи у Приймальні Святого Миколая в Охтирці.

Крім цього, новорічні декорації та ялинкові іграшки від Дубенської громади прикрасили святковий простір Приймальні Святого Миколая, що діяв на одній із культурних локацій міста.

Дубно та Охтирка є громадами-партнерами. У вересні цього року між ними уклали меморандуми про співпрацю, що передбачають взаємну підтримку та реалізацію спільних ініціатив, зокрема у соціальній та гуманітарній сферах.

Про це повідомили в Охтирській міській раді.