Дошкільна освіта у Рівному стане якіснішою

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Одне із ключових питань, які розглядали сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівнеради, стосувалося компенсації роботи приватних дошкільних навчальних закладів міста. Зокрема створення ефективного механізму компенсації для тих, закладів, які користуватимуться популярністю у рівнян, адже можливість вибору сприятиме конкуренції між ДНЗ та, як наслідок, створить передумови для зростання якості у освітніх послугах.

Цей документ, на переконання голови фракції «Рівне разом» у Рівнераді Світлани Марчук, створює новий справедливий принцип де всі рівненські дошкільнята матимуть рівні освітні можливості. Дає можливість батькам, як і передбачено Законом України «Про дошкільну освіту», вибирати зручний заклад для навчання своїх дітей.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Питання щодо створення комфортних умов для отримання дітьми Рівненської територіальної громади добротної освіти, – каже Світлана Марчук, – ми спільно з експертами, зокрема, з Іриною Петрик-Щоковою порушили ще десь півтора року тому. За цей час, було проведено значну роботу з вивчення передового досвіду у інших містах, опрацьовано десятки документів, підготовлено аналітику і от тепер ми святкуємо маленьку перемогу. Переконана, що затвердження Порядку на сесії Рівненської міської ради дозволить створити конкурентне середовище, що позитивно позначиться на діяльності дошкільних навчальних закладів Рівного в цілому. Адже, давайте будемо відвертими, не відчуваючи конкуренції, комунальні дитсадки не дуже переймалися питаннями модернізації та поліпшення умов навчання діток. Отож, на мою думку, запропонований на розгляд депутатів міської ради документ дуже швидко внесе якісні зміни в роботу всіх, без винятку, дошкільних навчальних закладів Рівненської територіальної громади. В цього виграють і діти, і батьки, і наша громада загалом.
Діліться корисною інформацією з друзями: