Допомогу ЮНІСЕФ можна отримати у Рівному для внутрішньо переміщених дітей

Діліться корисною інформацією з друзями:

В Рівненській міській територіальній громаді розпочато видачу дитячих наборів, отриманих від ЮНІСЕФ як гуманітарна допомога.

До складу дитячого набору входить теплий одяг і взуття для дітей різних вікових категорій (на 2-3 роки, 5, 7, 9 років). Видача дитячих наборів для внутрішньо переміщених дітей, які зареєстровані на території Рівненської міської територіальної громади, проводиться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного за адресою вул. Соборна, 3 ( цокольний поверх) з понеділка по четвер з 9.00 до 16.00, п’ятниця з 9.00 до 15.00.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Для отримання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщені особи, які є батьками дітей чи їх законними представниками подають заяву, з згодою на обробку персональних даних, до якої додають копії (при пред’явленні оригіналів):

  • документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України чи ID – картки);
  • картки фізичної особи – платника податків;
  • довідки внутрішньо переміщеної особи;
  • свідоцтва про народження дитини та довідки внутрішньо переміщеної особи ( для отримання гуманітарної допомоги на дитину);
  • рішення органу опіки та піклування (в разі перебування дитини під опікою чи піклуванням);
  • документів, що підтверджують родинні відносини (при потребі доведення родинних стосунків).

Олена Петрик,
заступник директора департаменту – начальник управління соціальних гарантій та розвитку соціальної сфери Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.

Читайте такожДвоє людей із діагнозом COVID-19 померли минулого тижня на Рівненщині