До Рівного приїхали німецькі благодійники

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 25 серпня, до Рівного приїхали представники Міжнародної благодійної організації GAiN (Німеччина).

Під час зустрічі з представниками організації міський голова Рівного Олександр Третяк висловив вдячність німецьким друзям за всебічну підтримку України у протидії російській агресії.
“Розповів нашим партнерам про невідкладні потреби нашого міста в підготовці до зими, складного опалювального сезону. Просив активної підтримки та допомоги у практичних речах: електрогенератори, обігрівачі хітери, великі намети для розгортання пунктів обігріву для забезпечення лікарень, пологового будинку, інших об’єктів критичної інфраструктури. Також наголосив на важливості підсилення транспортної інфраструктури та допомоги в облаштуванні укриттів,” – зазначив Олександр Третяк.
Німецькі партнери GAiN запевнили, що готові й надалі робити все необхідне для допомоги Україні та нашому місту, зокрема.

Організація GAiN координує групу допомоги та реагування на надзвичайні ситуації. А також надає великомасштабну гуманітарну підтримку народові України з перших днів широкомастабної війни.

Організація працює в 36-ти країнах світу, але коли почалася повномасштабна війна всі зусилля направили в Україну. Завдяки їх діяльності, доставлено сотні тонн вантажів, які отримали тисячі українців.

Джерело: Рівненський міськвиконком