fbpx
До Рівненського ЦНАПу – черги

До Рівненського ЦНАПу – черги

Діліться інформацією з друзями:

Протягом останніх днів можна побачити незвичну картину. До Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному вишикувалися великі черги. З чим це пов’язано?

Як повідомила редакції газети «7 Днів» заступник директора Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Наталія Шустик, згідно із законом, громадяни віком від 18 до 60 років мають оновити свої військово- облікові дані. Це вони можуть зробити до 16 липня включно.

Але багато військовозобов’язаних відкладали цю справу на останні дні. Через це нині спостерігаємо такий ажіотаж.

Нагадаємо, які наслідки очікують військовозобов’язаного, якщо він не оновив військово-облікові дані до 16 липня.

Відповідно до вимог Закону України № 3633-IX до 16 липня 2024 року громадяни України мають стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані.

Тому, відповідно, починаючи з 00.00 17 липня під час перетинання державного кордону України на виїзд усі громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов”язані надати прикордонникам свої оновлені військово-облікові документи.

У разі відсутності таких документів у перетині державного кордону зазначеній категорії громадян України на виїзд за межі України буде відмовлено.

Ми писали, що у застосунку Резерв+ з’явився QR-код для перевірки військово-облікового документа

Читайте також: Аераційні фонтани запрацювали у Рівному на Усті