До рівненських дитсадків знову підуть найменші

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

У Рівному починають працювати ясельні групи в дитячих дошкільних закладах. Їхню роботу відновлюють за запитом батьків. Про це розповіла заступниця міського голови Галина КУЛЬЧИНСЬКА.

Нагадаємо, у період карантину в Рівному після відновлення роботи дитсадків наймолодші вихованці не могли відвідувати дитячі заклади. Однак згодом були численні звернення від рівнян, тож ясельні групи теж починають приймати діток.

– Ми відкриваємо яслі по запиту батьків. Зауважу, мова йде про тих дітей, що вже відвідували дитсадок – наголосила заступниця мера – І якщо є більше чотирьох заяв від батьків з однієї ясельної групи, то вона відновить свою роботу. За такої умови, коли є четверо або більше дітей, дозволяється починати організацію їхнього харчування.

Галина Кульчинська повідомила, що після 25 серпня відбувається перевід дітей в старші групи. Ясельна стає молодшою, молодша – старшою. І тоді з 1 вересня в ясельні групи зараховують нових дітей, що зареєстровані в міській електронній черзі.

– Дошкільна освіта, це, в першу чергу, послуга батькам. Звісно ми просимо і перевіряємо чи працюють тати й мами, аби садок відвідували насамперед діти зайнятих батьків, – наголосила чиновниця.

Декого турбує, як буде відбуватися передача нових дітей ясельних груп вихователям, адже це дітки ніколи не відвідували дошкільні заклади і чи зможуть вони піти до чужої людини відразу..

– В нас карантин ніхто не відміняв. Краще десять раз перестрахуватися. Не потрібно щоб дорослі заходили в приміщення. Адже в приміщенні менше повітря. – наголосила Кульчинська. – Ми дезінфікуємо приміщення, і тому краще щоб батьки зайвий раз туди не заходили. Це питання безпеки.

Нагадаємо, у Рівному дитячі дошкільні освітні заклади відновили свою роботу в тестовому режимі з 20 липня. Тоді почали працювати всі 38 міських дитсадків. Однак, дітей приймали лише 80 із 360 існуючих груп. У перший тиждень роботи до них прийшло трохи менше малюків, ніж розраховували – лише близько п’ятиста. Поступово дітей ставало більше, тож згодом відновили роботу ще 24 групи. Станом на 12 серпня, садочки Рівного відвідує 993 дитини.

До речі, за ініціативи міської влади усім працівникам дитсадків, які вийшли на роботу з 20 липня, попередньо зробили ІФА-тестування. Таку ж перевірку нині проходять і ті педпрацівники, які повертаюся до своїх обов’язків після відпусток чи з відкриттям нових груп.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Діліться корисною інформацією з друзями: