fbpx

Для вступу у виш не достатньо подати заяву, обов’язково потрібно подати оригінали документів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вчора 27 серпня стало відомо, хто пройшов на бюджет. Загалом цьогоріч е-заяви подали 191 тисяча вступників, це на 25 тисяч більше ніж торік. Вони зареєстрували понад 1 мільйон е-заяв. 

«Рекомендовано до зарахування на бюджет» — вступники вже можуть побачити цю заповітну фразу навпроти свого прізвища. Результати конкурсного відбору на місця державного або регіонального замовлення можна дізнатися в електронних кабінетах.

Для зарахування на місце бюджету вступники повинні будуть до 18-ї години 31 серпня подати оригінали документів до вишу. Зробити це можна особисто чи поштою.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У МОН наголошують, що через ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції, цього року вступники можуть подати документи через електронну пошту, підписавши відповідні сканкопії кваліфікованим електронним підписом (КЕП/ЕЦП), або надіслати звичайною поштою (з обов’язковим описом вкладень).

Якщо вступник не виконає вимоги до зарахування до 18-ї години 31 серпня, то його рекомендація на бюджет анулюється, а заява набуде статусу «Виключено зі списку рекомендованих».

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) має відбутись 05 вересня 2020 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 06 вересня.

У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на «Рекомендовано (контракт)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв – вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Для вступу також треба буде подати пакет документів до вишу, кінцеву дату прийому визначає заклад вищої освіти, але загалом зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram