Для Рівненської дитячої музичної школи №1 знайшли нове приміщення

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Тривалий час міська влада шукала приміщення для переселення ІІ корпусу музичної школи за числом 1 імені Миколи Лисенка на час, поки в будівлі здійснюється ремонт.

Була проведена виїзна комісія, яка оглянула приміщення, яке планують орендувати для заняття учнів. Мова йде про приміщення по вулиці Відінська, 39. Члени комісії оцінили стан приміщення, техніку безпеки та прийняли рішення – взяти два поверхи (третій та четвертий) будівлі в оренду для розміщення музичної школи.

Власник приміщення проведе косметичний ремонт приміщення та санвузлів. А також ним буде встановлено лічильники тепла, газу та електроенергії. 

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

– Буде пропрацьовано та визначено плату за оренду. Наступним кроком – профільне управління подає проект рішення на розгляд сесії міської ради про виділення коштів на оренду очікуваного приміщення, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. – На вирішення цих питань потрібний час, але однозначно з першого вересня відновиться повноцінне очне навчання наших маленьких талантів.

Рівненська міська рада.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: