fbpx

Для лікування Рівнян хворих на COVID-19 заклади обласного підпорядкування готові виділити лише 15 місць

Діліться корисною інформацією з друзями:
В той час, коли вже рік Центральна міська лікарня продовжує боротьбу з коронавірусом, лікуючи пацієнтів з усієї області, залучивши всі можливі ресурси, які практично вичерпалися, в закладах обласного підпорядкування тільки почали приймати хворих обласного центру.
Але мова йде про обмежену кількість ліжкомісць. Так, впродовж наступних вихідних для рівнян в трьох районних лікарнях виділено лише 15 ліжкомісць для ковідних хворих.
Здолбунівська ЦРЛ готова прийняти 5 мешканців Рівного, Острозька центральна районна лікарня – 6 хворих. Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги – 4 мешканців міста Рівне.
За словами міськогго голови Олександра Третяка: Інші заклади обласного підпорядкування, в тому числі Рівненська обласна клінічна лікарня хворих приймати не готова. Хоча ми вже десятки разів зверталися до керівництва області з проханням розгорнути ліжка для хворих на коронавірус.
Позиція міської влади незмінна – область повинна змінити маршрути пацієнта таким чином, щоб розвантажити міські заклади охорони здоров’я, ресурс яких практично вичерпано.
Станом на ранок 26 березня у Центральній міській лікарні зайнято 264 ліжкомісць хворими на коронавірус. З цих пацієнтів – 70 відсотків у важкому стані.