Діти з Рівного перемогли у Міжнародному медіафестивалі

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Рівняни з 6 по 9 вересня приймали участь у ХІІІ Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко» у Харкові.

  отримали перемогу удвох номінаціях, а саме: 

– у номінації «Соціальна реклама дитячої студії» перемогла робота ГО «Нація Талантів» – «Вивчіть кілька фраз жестовою мовою» (проект «Можливості без меж»);

– у номінації «Разом ми сила» робота «Медіа-школи для дітей та підлітків» – «Садиба Валевських (Ленкевичів)» отримала нагороду Почесного консульства Азербайджанської республіки у м. Харків. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Спеціальний приз журі отримав філософський мультик «Твоя Галактика не єдина» Мілени Гудилко, студїї з Рівного «Мульти Кідс». 

Кращим відеоблогером «Дитятко.Like» стала Маргарита Ковтунець із роботою «Фестиваль автентичної кухні «Мацик».

У фестивалі взяло участь 1245 авторів з 96 країн світу, які презентували півтори тисячі конкурсних робіт. Роботи учасників змагалися за перемогу у 16 номінаціях.

«Приємно, що  у номінації «Соціальна реклама» переміг проект ГО «Нація Талантів», адже він об’єднав  талановиту молодь та дітей з особливими потребами з усієї Рівненщини. Радіємо, що цього року проект матиме продовження, адже отримав фінансову підтримку в рамках проектів  молодіжних ініціатив Рівненської ОДА», – зазначив начальник управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський.

Діліться корисною інформацією з друзями: