Депутати Рівнеради підтримали звернення до Рівнегаз

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Депутати Рівненської міської ради підтримали звернення міського голови до керівництва АТ «Рівнегаз» щодо неправомірних дій та безпідставного припинення газопостачання мешканцям багатоквартирних будинків.
Зазначимо, що під приводом проведення комплексних профілактичних робіт внутрішньобудинкових газових мереж будинки рівнян відключаються від газопостачання. АТ «Рівнегаз», щоб відновити газопостачання висували умови підписання головою ОСББ чи керівником УК акту розмежування балансової належності, який є невід’ємною частиною договору на технічне обслуговування, покладаючи цим повну відповідальність на них за стан мереж, які, згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», є спільною сумісною власністю співвласників житлових та нежитлових приміщень у будинку.
Розуміючи необхідність проведення таких робіт для безпеки співвласників, ОСББ та управлінські компанії готові всіляко сприяти АТ «Рівнегаз» для оперативного їх виконання та якнайшвидшого відновлення газопостачання.
– Міська влада не буде стояти осторонь цієї проблеми і готова долучатися до її вирішення. Дякую депутатам за спільну конструктивну позицію та бажання вирішити це питання, – зазначив міський голова Олександр Третяк.
Діліться корисною інформацією з друзями: