fbpx

Депутати перевірять роботу парку

Діліться інформацією з друзями:

Як працює керівництво парку ім. Т. Г. Шевченка вивчить спеціальна депутатська комісія. Її створили сьогодні під час сесійного засідання. Очолив комісію депутат-свободівець Святослав Стельмащук, який і ініціював таку перевірку.

За його словами, керівник парку Андрій Черепанов працює незадовільно. Депутат пригадав історію з МАФом (автокава), який кілька місяців тому з’явився на території парку, неподалік входу з боку вулиці Соборної. Нині його вже прибрали, за рішенням міськвиконкому. Однак, він не міг зявитися без відома та згоди керівництва парку, переконаний депутат.

– Є чимало нарікань від рівнян, що парк занедбаний, потрібно перевірити, що там взагалі відбувається. Давайте створимо депутатську комісію, – запропонував Святослав Стельмащук.

Він погодився на пропозицію мера очолити комісію.

Між тим міський голова Володимир Хомко зазначив, що теж має певні претензії до роботи пана Черепанова: «він людина, що породжує конфлікт». Та додав, що депутати вивчать ситуацію, і тоді «що скаже комісія, те й зробимо, хоча звільнити його не так просто. Бо є ще законодавство».