Депутатка Рівнеради шукає благодійників для реконструкції міської спортивної школи

Діліться корисною інформацією з друзями:

Депутатка Рівнеради, директорка СДЮСШОР №2 Анна Хлістунова шукає благодійників для реконструкції басейну спортивної школи. Через військові дії необхідні роботи відклали на невизначений термін.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тому колишня чемпіонка Європи з плавання та бронзова призерка чемпіонату світу, а нині директорка спортивної школи та мама 4 дітей звернулася за допомогою до своїх колег і небайдужих людей з різних країн світу. Прохання про підтримку розміщено на сторінці Анни Хлістунової. Збір здійснюється через американську краудфандингову платформу GoFundMe, через яку люди залучають кошти на різноманітні заходи та проєкти.

У зверненні відомої спортсменки йдеться: “…Багато країн нам дуже допомагають у боротьбі з ворогом, за що ми дуже вдячні, за врятовані життя завдяки їхній небайдужості. Ми впевнені в перемозі на 100%, бо з такою всесвітньою підтримкою ми виб’ємо ворога з нашої землі. А наразі спортивне майбутнє наших дітей під питанням. Через війну реконструкцію басейну, який потребує термінового ремонту, перенесли на невизначений термін. Щодня там до 1000 дітей. Вони показують значні успіхи на різних змаганнях. За 33 роки школа виховала багатьох чемпіонів Європи та світу. На Олімпіаді в Токіо наш вихованець Михайло Романчук (на фото) здобув срібні та бронзові нагороди на дистанціях 800 та 1500 м. Сьогодні прошу коштів на ремонт басейну та допомогу нашим вихованцям. Наперед велике дякую всім хто відгукнеться на це прохання”.

Збір коштів стартував 9 вересня. На ремонт планують зібрати 50 тисяч доларів.