fbpx
День захисту дітей

День захисту дітей

Діліться інформацією з друзями:

День захисту дітей, який щороку відзначається 1 червня, є важливою подією в Україні. У нинішніх умовах війни це свято набуває особливого значення, адже діти є однією з найбільш вразливих категорій населення. Війна приносить багато викликів та загроз, і захист прав та благополуччя дітей стає ще більш актуальним.

Війна в Україні кардинально змінила життя багатьох дітей. Частина з них разом із сім’ями були змушені покинути свої домівки через бойові дії. Вони опинилися у нових, незнайомих умовах, часто без найнеобхіднішого, що викликає стрес і тривогу.

Через війну багато шкіл були зруйновані або закриті. Діти часто не мають можливості продовжувати навчання і це впливає на їхнє майбутнє.

Навіть в умовах війни в Україні продовжують проводитися заходи до свята – День захисту дітей, щоб підтримати малечу та їхні родини. Волонтери та спеціалісти надають психологічну підтримку дітям, допомагаючи їм справитися з травмами війни. Організовуються заходи та заняття для дітей.

День захисту дітей в умовах війни в Україні – це не просто святковий день. Це нагадування про нашу спільну відповідальність за захист і підтримку найвразливіших – дітей. Кожен з нас може зробити свій внесок у те, щоб вони відчували себе в безпеці, мали доступ до освіти й медичної допомоги, і, головне, знову змогли посміхатися.

Попри всі труднощі, ми повинні об’єднувати зусилля, щоб забезпечити дітям гідне і щасливе дитинство, навіть у найскладніших обставинах.

 

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…