fbpx
День захисників у рівненській лікарні

День захисників у лікарні Рівного

Діліться інформацією з друзями:

День захисників у рівненській лікарні воїни відзначатимуть із домашніми смаколиками від “Спілки жінок Рівненщини».

Про те, як зустрічали напередодні Дня захисника гостей повідомили на сторінці Спілки жінок Рівненщини.

« Я з Умані…». « А я з Полтавщини». « До мене мама приїхала, довго добиралась». « Не хвилюйтесь, дівчата, нас тут гарно годують»- так зустрічали спілчпнок в лікарняних палатах .

« Спілка жінок Рівненщини» традиційно з домашніми смаколиками відвідала поранених воїнів . Відчувалось, що їх уже чекали! Крім домашніх різносолів, трепетно брали до рук вітальні листівки до Дня захисників і захисниць, які підготували діти ліцею 3 міста Рівного. Цьогоріч вперше цей день відзначатиметься 1 жовтня, як і релігійне свято Покрови святої Богородиці.

Спілчанкам приємно, що саме Рівненська лікарня є прикладом милосердного і професіонального відношення до наших захисників.

Вдячні нашим спілчанкам за активність і фінансову допомогу: Тамарі Тимощук, Ользі Нестерюк,Тетяні Семенюк, Лізі Чумак, Світлані Богатирчук-Кривко, Ларисі Дем’яновій, Галині Ковтун,Антоніні Озімковській, Галині Цьомик, Ларисі Шавловській,Ользі Тимощук,Тамарі Базильчук, Жані Назарук, працівникам дитячого садочку 41, написали на свої сторінці жінки.

Вітаємо з 1 жовтнем Днем захисників і захисниць! Слава нашим воїнам!

Читайте також: Десять пожеж за добу ліквідували рятувальники Рівненщини