fbpx

День осіннього рівнодення: що нас чекає

Діліться інформацією з друзями:

У вівторок, 22 вересня ранок в Рівному буде безхмарним, і до кінця дня небо лишатиметься ясним. Без опадів.

Температура повітря: вночі +8… +19°С, удень +22… +26°С. Вітер південий, 1-5м/с.

за останні 130 років 22 вересня:
МАКС: 26.6° (1981)

Сьогодні: Сонце зійде о 06.45, зайде о 18.56. 4-й день місячного календаря (Місяць у Змієносці, перша фаза, зах. 21.44; сх. 13.08).

Є привід: День без автомобілів. День осіннього рівнодення. День партизанської слави України.

Мудрі кажуть: «Вільний художник настільки ж обмежений природою, що його оточує, наскільки природа обмежена своїми вічними, сталими законами».Тарас Шевченко

Не забудьте привітати: Ганну, Микиту, Феодосія, Харитона.

Астролог радить: Бережіть життєву енергію, уникайте конфліктів. Ваші думки мають бути чистими, а вчинки – поміркованими. Цей день краще провести удома. Будь-які починання принесуть лише втрати і збитки.

День для здоровʼя: Необхідно берегти сили, захисні функції організму сьогодні слабкі. Постарайтеся не перевтомлюватися, не витрачайте енергію на безкорисливі заняття і порожні балачки. Вразливі гортань і шийні хребці. Ідеальний день для приготування лікувальних настоїв.

Усміхніться: Гугл – це, напевно, жінка: ніколи не дасть тобі закінчити фразу і запропонує свій варіант продовження…МІН: 1.6° (1961)

Народний прогноз погоди

22 вересня вшановується пам’ять правовірних Іоакима і Ганни, батьків Діви Марії. 22 вересня визнають днем осіннього рівнодення – ніч рівняється з днем і збільшується: коротшим стає день і довшають вечори. Це явище вважається астрономічним початком осені. Також наші пращури спостерігали за павутиною: якщо вона була довгою, то це на ясну осінь і сніг передбачався нескоро.